Как Билайн-Украина проводит акции.Другие темы, косвенно связанные с тематикой сайта и форума Netmonitor.Ru, не вошедшие в другие разделы

Ответить
garbuz
Начинающий нетмониторщик
Сообщения: 13
Зарегистрирован: Пт, 24-11-2006, 23:42
Откуда: Kiev
Нетмонитор: Motorola V360,LG TD636,HTC S710

Как Билайн-Украина проводит акции.

Сообщение garbuz »

Я являюсь абонентом Билайн-Украина с прошлего года. Много натерпелся обслуживаясь у них. Недоволство условиями обслуживания и работой сети, среди абонентов со временем только увеличивалось.
Но ознакомившись с результатами акции "День рождение Билайна" было от чего удивится, факт мошеничества и непрофесионализма на лицо.
Привожу текст на украинском языке, и источник информации.
http://allgsm.com.ua/forum/showthread.p ... #post48092
finder
Местный
finder на форуме
Регистрация: 07.11.2006
Сообщения: 86
Доп. информация
Трубка: SE W810i
Оператор: Beeline

Відразу хочу попередити тих, то почне казати про антипіар.Моєю метою не є займатись антипіаром чи подібною лабудою, це для школярів. Вся ця історія рано чи пізно забудеться, але неприємний осад залишиться.
Я викладаю свою історію для того, щоб діючі, потенційні чи майбутні абоненти (не лише) Білайну довідалися, яким чином проводяться подібні акції і чого чекати від них. Я не бажаю нікому потрапляти в таку ситуацію, тому що, повірте, це дуже й дуже, м'яко кажучи, неприємно.

18 квітня 2007 року о 17 годині 12 хвилин я прийняв виклик з номера +380683010130. Дівчина, що телефонувала мені, представилась спеціалістом компанії Білайн по імені Віталія і запитала, чи в мене є можливість розмовляти. Я відповів, що маю таку можливість. Тоді вона сказала, що хоче повідомити мені хорошу новину і привітала мене: “Ви стали переможцем акції “День народження Білайн”, у якій кожного дня, починаючи з 17 по 30 квітня розігрується цифровий фотоапарат “Olympus FE-230”. Далі вона повідомила, що ваучери для отримання призу будуть розсилатися переможцям лише у травні, після закінчення акції, і за допомогою присланого ваучера я зможу придбати фотоапарат за 1 гривню в центрі обслуговування абонентів за місцем свого проживання. Далі я за вимогою Віталії надав їй усі мої дані, які вона від мене вимагала (ПІБ, місце проживання, адресу, серію й номер паспорта і т.д.), подякував їй, і ми попрощались. Було надзвичайно радісно, я не вірив, що так взагалі буває, думав, що ці всі акції – це звичайний такий собі поділ призів між своїми ж співробітниками. Тепер же я розумів, що помилявся і нормальні, чесні акції таки існують, що й підтвердив цей дзвінок з Білайну. Я, відверто кажучи, не зміг стримати емоцій, тут же похвалився своїм колегам (ось бачите, який він, Білайн!). Через декілька хвилин, о 17 годині 19 хвилин я знов прийняв виклик з номеру +380683010130. Це знов телефонувала Віталія, вона хотіла уточнити дату мого народження, назвала цю дату і попросила підтвердити, чи саме така. Я підтвердив ту дату, яку вона назвала, так як Віталія назвала її вірно. Після цього дзвінка я ще більше утвердився в думці, що все це відбувається насправді. Я зателефонував тоді своїй сім'ї, щоб повідомити цю приємну новину.
Вдома, після роботи, я переглянув в інтернеті характеристики “Olympus FE-230”, його вартість, і дійшов висновку, що це доволі непоганий цінний подарунок від Білайну. Це було подвійно приємно, бо моя сім'я користується послугами цього оператора, багато моїх знайомих, друзів, колег перейшли на Білайн, і не останню роль (буду трохи нескромним) в цьому відіграв я.
Ми з дружиною вирішили, що поступимо вірно, подарувавши цей, виграний фотоапарат своїй восьмилітній нашій дочці в честь закінчення третього класу навчання. Вона давно хотіла щось подібне, бо любить фотографувати (фотографує маминим стареньким телефоном все підряд), але ми не купляли їй таку дорогу річ, вважалося, що це не предмет першої необхідності, хоча й потрібний предмет. Ну й недешевий він, звісно. Дочка, звичайно, дуже зраділа новині, хвалилася, розповідала всім, що наробить багато фотографій на канікулах. Сфотографує усіх-усіх. Вона кожного дня заглядала до поштової скриньки, чекала, чекала... Я їй пояснював, що ваучер надійде, скоріш за все, починаючи з середини травня, бо акція закінчується 30 квітня. Але досить сантиментів, продовжу далі.
І ось настало 8 травня 2007 року, і на офіційному сайті Білайна були опубліковані імена переможців. Уявіть собі, яким було моє здивування та розчарування, коли я не знайшов серед цих 14 переможців свого прізвища! Я був впевнений, що це якась помилка. Цього не може бути! Спочатку я подумав, що Білайн навмисне надрукував несправжні прізвища з тією метою, щоб не “світити” справжніх переможців, бо ж різне буває. Але тут же відмів цю думку, бо про факти підміни ніде не було написано і не сказано. Тому, для одержання роз'яснень, я зателефонував за номером 0611 та повідомив про проблему. Після деякого очікування мене запевнили, що до мене передзвонять спеціалісти та все пояснять.
Я став чекати.
Через деякий час мені зателефонували з номера +380683010130. Дівчина назвалась спеціалістом Білайна Наталією і повідомила, що ситуація дійсно неприємна, стався, як вона виразилась, деякий “казус” і переможцем виявився не я. З її слів, справа в тому, що в цей же день відбувався обдзвон ще декількох випадково вибраних номерів (зі слів Наталії у кількості 10 штук), в результаті чого потім відбулось жеребкування і переможцем виявився не я. Ця інформація була досить дивною, тому що:

1. Згідно умов акції, викладених на офіційному сайті Білайн, зокрема п.3.2 та п.3.3 я точно є переможцем акції, як мені й повідомила своїм дзвінком офіційний представник оператора Віталія 18.04.2007р. о 17 годині 12 хвилин, привітавши мене з цим. Ось ці пункти:

3. Положение об определении победителей.
3.1 Определение участников проводится ежедневно в течение всего срока акции на основании случайного выбора номеров из числа абонентов Beeline которые совершили звонок длительностью более 3 –х минут.
3.2 В течение суток каждого дня акции сотрудниками мобильного оператора Beeline будет осуществляться одна попытка дозвона каждому из участников согласно сформированного случайным путем списка до определения победителя этого дня.
3.3 Ежедневно в течение всего срока проведения акции первый участник, который будет на связи, ответит на звонок представителя оператора и будет удовлетворять условиям акции, предусмотренных в п.п. 2.1 и п.п. 2.2 считается победителем.
3.4 В случае если претендент не смог ответить на звонок представителя оператора, не был на связи, не смог предоставить необходимую информацию о себе или предоставил неверную информацию, а также если он не удовлетворяет условиям участия в акции, указанным в п.п. 2.1 или не может принимать участие в акции по причинам, указанным в п.п. 2.2, то право на приз переходит к следующему претенденту.
3.5 Один номер Beeline может стать победителем акции и получить приз только единожды.
Дозвольте тепер прокоментувати.
Згідно п.3.1 я мав здійснити дзвінок тривалістю більше 3-х хвилин. Такі дзвінки з потрібною тривалістю я здійснював 17.04.2007р. та 18.04.2007р., що видно в деталізації дзвінків з мого мобільного номера, яку я взяв в центрі обслуговування абонентів. Тобто я мав право брати участь в даній акції.
Згідно п.3.2 мій мобільний номер потрапив у список, який випадково сформував комп'ютер оператора, це зрозуміло. Співробітник оператора Білайн, як це випливає з написаного, почав обдзвон учасників з цього списку.
Згідно п.3.3 я виявився першим учасником, до якого додзвонився представник Білайн. Я був на зв'язку та відповів на дзвінок представника оператора.
Прошу звернути Вашу увагу, що в даному Положенні ніде словом не обмовлено про так зване “жеребкування”, натомість чітко написано, що “перший учасник, який буде на зв'язку, відповість на дзвінок представника оператора та буде задовольняти вимогам акції, вказаних в п.п. 2.1 и п.п. 2.2 вважається переможцем.
2. Положение об участии и участниках акции.
2.1. В акции принимают участие все абоненты ЗАО «Украинские радиосистемы» (далее абоненты Beeline) возрастом не меньше 16 лет, которые имеют постоянное местожительство на территории Украины.
2.2 В акции не принимают участие:
А) абоненты Beeline, которые не удовлетворяют условиям, указанным в п.п. 2.1 данных правил;
Б) номера абонентов с нулевым или отрицательным балансом на счете;
В) сотрудники компании ЗАО «Украинские радиосистемы», а также близкие родственники сотрудников;
Вимогам п.п. 2.1 и п.п. 2.2 я задовольняв повністю, так як мені 34 роки, я постійно проживаю на території України, мій баланс завжи більше нуля, причому набагато більше нуля, я не є співробітником чи близьким родичем співробітників ЗАО “Українські радіосистеми”.

2. Офіційний представник Білайна Віталія 18.04.2007р. о 17 годині 12 хвилин мені чітко сказала, привітавши мене, що переможець саме я, взяла в мене необхідні дані, і повідомила, яким чином я зможу одержати цей приз. Як я бачу з правил акції, Віталія була абсолютно права, поступивши таким чином. Вона діяла згідно правил.

Источник; http://allgsm.com.ua/forum/showthread.p ... #post48092
Ответить